بسته طلایی ویژه علوم پایه شهریور 99 با 99% تخفیف به مدت محدود (کلیک کنید)
0

قوانین و مقررات آپوتست

آپوتست خدمتی دیگر از آپوتیم

نشانی وب‌سایت ما https://apoteam.ir/test است. آپوتست، سامانه آزمون آنلاین، یک زیرمجموعه از آپوتیم است. استفاده از خدمات ما ملزم به مطالعه و پذیرفتن شرایط زیر است:

توافقنامه استفاده از آزمون ها

۱-شرکت در آزمون ها تنها با پرداخت بهای آن آزمون امکان پذیر است به جز آزمون هایی که به طور رایگان در سایت قرار میگیرند.
۲-پس از پرداخت بهای آزمون لینک ورود به آزمون در اختیار خریدار قرار داده میشود و خریدار میتواند به شکل بینهایت و به هر تعدادی که تمایل داشت در آزمون ها شرکت کند.
۳-به دلیل اینکه شرکت در هر ازمون محدود نیست، هر آزمون تنها یکبار قابل خریدن است و بعد از یکبار خرید دسترسی به آن آزمون به شکل بی نهایت برای خریدار فعال میشود.
۴-در صورت وجود هر گونه مشکل در فرایند آزمون که از سمت کاربر باشد هیچ مسولیتی متوجه آپوتست نمیباشد.

توافقنامه خرید و پرداخت 

۱-پس از خرید آزمون حتی درصورت عدم شرکت خریدار در آزمون، امکان عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.
۲-درگاه و سیستم پرداخت آپوتست همه سالم، معتبر و ایمن هستند و در صورت وقوع هرگونه مشکل در فرایند دریافت و پرداخت مانند کسر مبلغ از حساب و عدم خرید، هیچ مسولیتی متوجه آپوتست نمیباشد.
۳-مبلغ شارژ شده در کیف پول به هیچ عنوان قابل عودت نمیباشد و خریدار تنها میتواند از این مبلغ جهت خرید در آپوتست از آن استفاده کند.

توافقنامه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

۱-پشتیبانی فقط شامل مشاوره پیش از خرید و یا راهنمایی در خصوص استفاده از سامانه و فقط از طریق دیدگاه های محصول میباشد.
۲-پشتیبانی شامل مشکلات ایجاد شده در طی فرایند آزمون و یا خرید و پرداخت نمیباشد.
۳-تمامی خدمات تا زمانی که آپوتست در حال اجرا باشد قابل ارائه است. در صورتی که به هردلیلی آپوتست از تداوم در ارائه خدمات ناتوان باشد و تصمیم به جمع آوری مجموعه گرفته شود، هیچ مسولیتی در قبال محصولات خریداری شده متوجه آپوتست نمیباشد.

سیاست حریم خصوصی

کاربر باید در حفظ اطلاعات خویش کوشا باشد و اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهد. در صورت مشاهده مغایرت آیپی های استاتیک وارده با یک شماره، حساب کاربری شخص مسدود شده و به هیچ عنوان آپوتست هیچ مسئولیتی در قبال محصولات خریداری شده شخص ندارد؛ لذا از اشتراک حساب خود با دیگران خود داری کنید.

error: